6 Şubat 2011 Pazar

starz in your eyes


***nasıl bi soğuktu bu böyle, yanlışlıkla sibiryada uyandım sandım, bu soğukta atkı takmayan bizden değildir,kış diye birşey var buna inanıyorum, soğukla şaka olmaz ,soğuk havada coolluk yapılmaz(nereye yapıyosun yani kıpkırmızı burnunla titrek titrek montunun içine kaçarken, hacmen küçülmüşken) bu tarz komiklikler yapasım var, ısınamıyorum; bknz. soğuk ayak sendromu


***Bi Türk'ün diyet yapması neredeyse imkansızdır, nasıl yapıyosun yani, elin gavuru icat yaparken atalarımız yıllarca oturmus düşünmüş milyon tane yemek türeterek göbek yapmış, etrafımızda bu kadar seçenek varken diyet yapmak da ne ola ki kuzum? biz bildiğin yemek için yaşıyoruz. oysaki ekmek de yesen doyuyosun makarna da ama bizimkiler oturmuş ugrasmıs mantı yapmış...


Millet pazartesi diyete başlarken biz evde ne pişirsem diye düşünürüz, olmaz o iş..Göbekli baba, basenli anne imajının oluşması kolay olmadı bu ülkede, bu atalarımızın emeklerinin ürünüdür , bu böyle geçsin tarihe..


***iki büklüm vaziyette, en rahatsız pozisyonda dahi olsa o beş dakika uyumanın değeri paha biçilemez. Ben elimde kalemle uyuduğumu bilirim aahahah(:


***esnaf, dükkan ve binalardaki camların yapılış amacı kadınların yoldan geçerken kendilerini rahatca süzebilmeleridir, bu böyle bilinee..

***'you lost me' tarzındaki şarkı sözünün devamının you lost me so Allah belanı versin demek geçiyor içimden böylesi daha uygun(:***herkesin gözünün içinde yıldızcıklar olduguna inanıyorum, bazısında sönük bazısında minik minik, bi sürü, bazısı samanyolunu toplamış gibi bazısında da kocaman ve parlak yıldızcıklar var.
gökyüzünden bir parça taşıyoruz içimizde. bazısında dönen çemberler var onu hiç karıştırmıyorum.***umursamaz göründüğüme aldanmayın, bünye içten içe çok fena umursuyor. bu kadar umursamak ise beni şiddete sürüklüyor, sınırlarımı zorlamayın ağzınıza kürekle vururum, hadi şimdi uzayın.

Hiç yorum yok: